Peeling Jel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Aydınlatıcı Peeling Jel, E vitamini sayesinde cildinizde berrak bir görünüm kazandırıp cildinizi ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Öğütülmüş kayısı çekirdeği tanecikleri cildinizi derinden temizler ve aydın bir görünüm kazandırarak cildinizde olumlu etkilere yol açmaktadır. Düzenli şekilde kullanacağınız aydınlatıcı peeling ciltte peeling etkisi yaratarak cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Doğal içeriğin meydana getirdiği peeling jel, yağ asitleri ve E Vitamini desteği ile geliştirilmiştir. Pirinç kepeğinin yağı sayesinde dolgun bir cilt ve canlı bir parlaklık kazandıran ürün cilt tonundaki bozuklukları düzenlemekte yardımcıdır. Kuru cildin nemlenmesini ve yumuşaklığını sağlayan E vitamini cildinizi besler ve taze kalmasına yardımcıdır.


Peeling Jel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Aydınlatıcı Peeling Jel Cilt Üzerinde Nasıl Kullanılır

Cildinizin rahatlamasını sağlamak için temizlemek ve kirlerden arındırmak gerekir. Kirli ciltte lekelenmeler ve koyulaşmalar daha çabuk ortaya çıkar. Cilt tonundaki farklılıklar yaşlanmayla birlikte daha belirgin bir hal almaya başlar. Cildi temiz tutarak ve bakımını yaparak daha temiz ve aydınlık kazanmasına Maru.Derm aydınlatıcı jel kullanarak sahip olabilirsiniz. Ürünün etkilerinden yararlanmak için düzenli kullanılması ve kullanma talimatına uyulması önem taşır. Ürünün kullanımı son derece kolay ve cilde emilen yapıdadır. Cilde nazikçe uygulanarak yedirilerek kullanılmalıdır. Her cilt tipi için uygun olan ürün sayesinde cildinizin bakımlı ve hoş görünmesini jaydınlatıcı peeling jel sağlayabilirsiniz. Yatmadan önce cildinizi temizleyerek ürünü uygulamanız önerilmektedir.    

Haftada 4 kere uygulayabileceğiniz aydınlatıcı peeling jel akşamları uygulanmalıdır. Gün boyunca cildinizin parlak ve daha sağlıklı olmasında ürün etkili şekilde kullanılır. İsterseniz akşamları isterseniz duş sonrasında cildinize yumuşaklık kazandırmak için aydınlatıcı peeling uygulamasını yapabilir genç ve doğal bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Aydınlatıcı jel kullanarak cildinizin arınmasını ve dış etkenlerden cildinizin renginin koyulaşmasını önleyebilirsiniz.    

Canlandırıcı Tonik İle Cildinizi Tazeleyin

Cildiniz soğuk ve sıcak havanın etkisi ile kurumaya daha elverişli duruma gelebilir. Nemini kaybeden cilt kuru ve yaşlı bir görünüm sergiler. Cildinizi korumada kalitesi ile ünlü ürün Maru.Derm canlandırıcı tonik ve bakım ürünleri cildiniz için en iyi tercihlerden biridir. Her cilt tipine uyum sağlayan ve önerilen canlandırıcı tonik içeriğindeki cadı fındığı ve salisilik asit sayesinde ciltteki kalıntıların giderilmesinde etkilidir. 

Cildiniz havanın olumsuz etkilerine karşı hassastır. Cildin en büyük problemi olan sivilcelerin ve aknelerin önlenmesinde bakımınız için jeuvenile canlandırıcı tonik tavsiye edilir. Cilde zarar veren tıkanık gözeneklerin açılmasında canlandırıcı tonik yanınızdadır. Gözenekleri açan ve sıkılaştıran canlandırıcı tonik cilt bakımı için oldukça faydalar sağlamaktadır. Geliştirilmiş formülü doğal içeriklerden oluşmaktadır. Cildi yatıştırıcı gül özü ve Allantoin içermektedir. 

Herkesin cilt tipine göre kullanılabilen cilt toniği düzenli kullanımla etkisini gösterir. Cildinizin makyaj sonrası temizlenmesinde canlandırıcı toniği kullanabilirsiniz. Maru.Derm ürünlerinden yüz temizleme jeli ile öncelikle yüzünüzü kirden temizlemeniz gerekmektedir. Daha sonra bakım setinden canlandırıcı toniği bir pamuk yardımı ile cildinize sürüp dairesel şekilde yüzünüze sürerek makyaj kir gibi kalıntıları temizleyebilirsiniz. Cildiniz daha pürüzsüz ve daha diri şekilde bakıma jeuvenile canlandırıcı tonik ile kavuşmaktadır. Gün boyunca yaşamınızda günlük olarak kullanabileceğini ürün özel formüle sahip olup cildinize zarar vermeyen bir üründür. Cildinizi temizlerken pamuk değiştirerek temizlemeniz oldukça önemlidir. Cildinizdeki kir ve toz gibi maddelerin makyaj kalıntılarının iyi bir şekilde temizlenmesi için temiz pamuk kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Pamuk temiz bir şekilde olana kadar cildinizi temizleyip tonikle cildinizi canlandırabilirsiniz. Güzel ve canlı bir cilde sahip olmak için bakımınızı canlandırıcı tonik ile yapabilirsiniz.   

Nemlendirici Bakım Kremi İle Cildinize Nefes Aldırın

Gündelik hayatın olumsuzluklarından etkilenen cildimizi korumanın ve bakım yapmanın değeri paha biçilemez. Cilt yapısına uygun, kaliteli ve güvenilir ürünleriyle Maru.Derm, kişisel bakım ürünleriyle piyasanın önde gelen markalarındandır. Kişisel bakım ürünlerinin başında nemlendirici kremler gelmektedir. Nem ihtiyacı karşılanmamış bir cilt, erken yaşlanmaya ve kurumaya eğilimlidir. Nemlendirici bakım kremlerini uygulamak, her daim sağlıklı görünen ciltlere sahip olmak için gereklidir. Güvenilir ve uzman kişiler tarafından zengin içerikleriyle hazırlanmış Maru.Derm ürünleri cildin dostudur.

Nemlendirici bakım kremlerinin içeriğindeki zengin yapılar, cilde zarar vermeden cildin nem dengesini korumaktadır. Nemlendirici bakım ürünlerinin içeriğinde bulunan yeşil çay özü, hyalüronik asit ve B3 vitamini birleşimleriyle cildin neme olan ihtiyacı karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra ciltte gözle görünür derecede canlılık ve parlaklık gözlemlenmektedir.  Maru.Derm nemlendirici bakım kremleri, düzenli kullanımlarda etkisini kısa sürede göstermektedir. Nemlendirici bakım ürünlerinin kullanım sıklıkları  oldukça önemlidir. Cildin yeterli nem seviyesine ulaşması için sabah ve akşam olmak şartıyla  günde iki defa temiz cilt üzerine uygulanması önerilmektedir.

Hyalüronik asit, yapısı itibariyle cildin nem tutma kapasitesini arttırmaktadır. Nemlendirici bakım kremi uygulandıktan sonraki cilt yapısı daha doğal ve daha canlı bir görünüme kavuşmaktadır. B3 vitamini ve yeşil çay özleriyle cilt yapısını yenilemeye ve cildi beslemeye yardımcı olmaktadır. Antioksidan ve canlandırıcı etkileri sayesinde jeuvenile cilt bakım ürünleri her cilt tipine sahip insanlar için tercih sebebidir. Düzenli kullanımlar sonrasında ciltte meydana gelen değişim kullanıcıları sağlıklı bir cilde ulaşma noktasında tatmin edecektir. Nemlendirici bakım kremlerinin içeriğinde bulunan canlandırıcı ve onarıcı maddeler sayesinde tazelenmiş ciltlere sahip olmak artık çok kolaydır. Müşteri odaklı yapısıyla kullanıcıların isteklerini ve ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri kaliteden ve sağlıktan ödün vermeden üretmektedir.