Otantik Giyim Seviyor İseniz Size Özel Kombin Önerileri

Moda ile pek alakası olmayan otantik giyim modadan aykırı olarak zamansız giyilen kıyafetlerdir. Bir isyan olan dayatmalara ve zorlamalara apaçık itiraz meselesidir.


Otantik Giyim Seviyor İseniz Size Özel Kombin Önerileri

Otantik giyimin moda ile alakası yoktur. Otantik giyim oldukça farklı bir giyim tarzıdır. Otantik giyim şeklinde herkes giyinmez. Tarzına güvenenler yanda farklılık kazanmak isteyen kişiler genelde otantik giyinirler. Bazen beğenilmeyen ya da tarz meselesi olmayan bir kıyafet görüldüğü zaman da ne kadar otantik olmuşsun gibi şeyler söylenir. Aslında bu buradan gelir. Otantik giyim kötü olmayan ama herkes tarafından da benimsenmeyen bir tarzdır. 

Moda ile pek alakası olmayan otantik giyim modadan aykırı olarak zamansız giyilen kıyafetlerdir. Aslında otantik giyim bir tarz meselesinden ziyade çok farklı anlamlara da gelir. Bir isyan olan dayatmalara ve zorlamalara apaçık itiraz meselesidir. Burada anlatılmak istenen aslında moda diye bir şeyin olmadığı kendin olman gerektiği ve olduğun gibi giyinmek gerektiğini anlatan bir tarzdır.

Otantik Giyimin Uygun Fiyatından Yararlanarak Kombin Yapın

Otantik giyimin ne olduğunu ve neden meydana geldiğini yukarıdaki yazımızda sizlerle paylaştık. Peki, otantik giyim nasıl olur? Ne olduğu ne neden olduğu öğrenildikten sonra oldukça merak edilen nasıl olduğudur. Otantik giyim moda akışına karşı olan ve tepkisini koyan bir giyim tarzı olarak daha çok rahatlığı seçen kesimi dikimi ve ucuz olması ile modaya meydan okuyan bir giyimdir. Moda akımı ne olursa olsun otantik giyim hiçbir zaman değişmiyor ve yıllar geçse de aynı olarak kalıyor. Modaya karşı olan bu otantik giyimi modacılar kreasyonlarında kullanırlar. Siz de uygun fiyatlı olması nedeni ile renk uyumuna dikkat ederek kombin yapabilirsiniz.

Otantik Giyimde Rahatlığı Sağlayacak Parçalar Giyin

Otantik giyim kimi insanlar tarafından oldukça garip karşılanan bir tarzdır. Fakat pek çok kombine de aranan özel parçalardır. Çok ucuz olan otantik giyim parçaları para harcamadan da şık olunabileceğini bizlere gösterir. Bu parçalara örnek vermek gerekirse çiçekli böcekli gömlekler yırtık ceket ve pantolonlar ya da etnik desenli kumaş parçalarıdır. Bu parçaların ucuz olması ve giyen kişiler için oldukça rahat olan ve özgüvenli hissettiren modaya kapılmamak gerektiğini bizlere vurgulayan otantik giyimle tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Otantik giyim en çok mevsim geçişlerinde tercih edilen ve en şık gösterecek tarzlardan biridir. Bu ürünlerin yapımında pamuklu terletmeyen dökümlü kısacası en rahat kumaşlar seçilerek üretilir. Otantik tarzda parçaları tek başına giyebileceğiniz gibi birden fazla parçaları bir araya getirerek de tercih edebilirsiniz. Yani farklı bir tarzda olan parçayı kendi parçanız ile birleştirerek tarzınıza tarz katabilirsiniz. Otantik elbiseleri ister desenli ister sade bir şekilde kullanabilirsiniz. Sade görünümde ise takılarla süsleyebilirsiniz.

Otantik Giyimde Renk Tonları İle Uyumu Yakalayın

Otantik giyimde öne çıkan şeylerden biri de desen ve motiftir. Bu desen ve motifler söz konusu iken renklerde burada biraz canlı durur. Otantik giyimde renkler ön plana çıkar. Genelde tüm renkleri otantik giyim tarzının üstünde görebilirsiniz. Beyaz bir ürünün üzerinde kırmızı yeşil mavi tonları dikkat çekerken ve iç açarken siyah üzerinde kullanılan bu renkler oldukça farklı bir etki yaratıyor. Otantik giyime detay katan özelliklerden olan yarasa tarzı robalı tarzı mini volanlı büzgülü kol gibi detaylar oldukça ilginç bir görünüm verir. Bunun yanında ekru bordo nefti yeşili siyah safran gibi renkler de kış aylarında pazen kumaşların üstünde oldukça şık bir görünüm sunar ve sıcak tutar.  Otantik giyim tarzının kendine has elbiseleri, modelleri, takıları, renkleri, kumaşları ve diğer farklı parçaları vardır. Eğer bu tarz üzerinizde görmek istiyorsanız bir bütün gibi değerlendirerek bütün otantik giyim parçalarını üstünüzde görmek zorundasınız. Böylece sizde koleksiyonunuzu bu parçaları ekleyebilirsiniz.