Evlilikte En Sadık Burçlar Hangileri?

Burçlar doğum günlerine ve saatlerine göre uyarlanmış verdiği teoriler genelden doğru olan bir düzenektir. Bir ilişkide aranan en büyük özelliklerden biri de sevgi sadakat ve güven vermesidir.


Evlilikte En Sadık Burçlar Hangileri?

Günlük hayatta hepimizin duygusal anlamda bir ilişkisi vardır. Sevmek ve sevilmek duygusunun bize verdiği haz ve mutluluk ile en çok yapılan şey bunu başkalarına anlatmaktır. Yedi yirmi dört hiç kapatılmazsa konu bir ilişkinin konuşulacağı yüzde yüzdür. İlişkilerin sonunda evlilik gibi kutsal bir durumun olması da beklemenin en güzel yanıdır. Peki, evlenen bu kişilerde en sadık burçlar hangileridir?

Burçlar doğum günlerine ve saatlerine göre uyarlanmış verdiği teoriler genelden doğru olan bir düzenektir. Bir ilişkide aranan en büyük özelliklerden biri de sevgi sadakat ve güven vermesidir. Ama genelde yaşanan ilişkilerde biri varsa diğeri olmuyor ya da hepsi olup farklı bir durum ortaya çıkıyor ve herkes kendi yoluna bakıyor. Bunları önceden bilmek isteyenin yapabileceği tek şey burcuna ve burç yorumlarına bakması olabilir.

En Dürüst Burç Olan Koç Burcu

Koç burcu evreninin en dürüst burcudur. Oldukça açık sözlü ve cesur olan koç burcu her yaptığı bir eylemde ya da konuştuğu bir sözcükte kısacası her hareketinde kendinden emin bir şekilde hakaret eder ve asla ihtimallere ya da mış miş gibi eylemlere kendini yormaz. Oldukça cesur olan koç burcu kimseden korkmaz ve kimseden çekinmez. Hiçbir müdahaleye gelemez ve önüne kimse engel diye geçemez.

Buradan anlaşıldığı gibi kararlı olan koç burcu her şeyi açık bir şekilde söyler ve yaşar. Düşündüğünü yaşamak ve söylemek koç burcu için vazgeçilmez bir özellik olup dürüstlük de oldukça önemlidir. Hem kendinin hem de karşıdakinin dürüst olmasını isteyen koç burcu bir ilişkinin temelinde olan güven maddesini çok rahat tamamlamaktadır.

Tutarlı Oğlak Burcu

Oğlak burcu normal hayatında gelenekselcidir. Normal hayatında yaptığı bu geleneksel iliği duygusal ilişkisinde de yapar. Yani bağlılığını eski usulde devam ettirmek ister. Oldukça tutarlı davranışlara sahip olan oğlak burcu bu özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Bir gün farklı diğer gün daha farklı gibi davranmaya çalışarak karşısındakini de hiç güç bir durum da bırakmaz.

Oğlak burcu yaşadığı ilişki de verilen sözlere güvene sadakat kavramına ve bağlılığa oldukça önem veren bir burçtur. Oğlak burcu çok mantıklı düşünerek kendisine yapılıp hoşlanmayacağı bir durumu hiçbir şekilde başkasına yapmaz. Bu da onu bir ilişkide yaşanılacak kişi haline getirir ve özel ilgi ile aranır.

Hayatında Yer Ettiğin Boğa Burcu

Boğa burcu burçların içinden en içten olan burcu olarak seçilmiştir. Boğa burcu kendisini tanıma konusunda oldukça yetenekli olup hayatını, hayatında yapabileceği ve yapamayacağı şeyleri çok iyi bilir. Sınırlarının geçilmesinden çok hoşlanmaz. Hayatını çok iyi düzenleyen ve planlayan boğa burcu bunların dışına çıkmayı çok sevmez.

Ama duygusal anlam da kurduğu bağ ile sevdiği kişiyi de bu sınır içine ekleyerek onu hayatında her şeye dâhil eder. Ne kendini ne de onu hayatından çıkarmak istemez. Onsuz bir şey yapmak istemez her şeyini paylaşmak ister. Gizli olanı yoktur. Bu yüzden güveni vererek ilişki yürütülür.

Duygusal Balık Burcu

Balık burcu bir ilişkide her şeyden önce sevilmeyi ve sayılmayı çok sever. Fazla sevgi isteyen balık burcu kelime yerinde ise tam bir sevgi arsızı olmak ister. Su Grubu burcundan olması nedeniyle bu romantiklik ile ilişkinin hep var olmasını ister. Bu yüzden ilişkisi için elinden ne geliyorsa onu yapmaya çalışır hatta gelmeyeni bile oldurmaya çalışır. Kendini yaşadığı olaylara bağlar ve o kişiye bağlayarak asla yanlış yapmaz ve bu yüzden oldukça güvenilirdir.