Bu Yılın Bikini Modası: Dolgulu Bikini Modelleri

Dolgulu bikini modelleri bayanların son yıllarda kurtarıcı olarak da kullandığı modellerden bir tanesidir. Üst parçanın dolgulu olması omuzları dar olan ya da göğüsleri küçük olan bayanları daha zarif ve şık bir hale getirirken plajda istediğiniz gibi görünmenize de yardımcı oluyor.


Bu Yılın Bikini Modası: Dolgulu Bikini Modelleri

Dolgulu bikini modelleri bayanların son yıllarda kurtarıcı olarak da kullandığı modellerden bir tanesidir. Üst parçanın dolgulu olması omuzları dar olan ya da göğüsleri küçük olan bayanları daha zarif ve şık bir hale getirirken plajda istediğiniz gibi görünmenize de yardımcı oluyor. Hazırlanan modellerde kalıp olarak dolgulu ve bikini olarak tasarlanan modeller tek renk ya da desenli olarak tercih edilebiliyor. Dolgulu bir bikini tercih etmek istediğinizde öncelikle kalite standartlarına dikkat etmenizde yarar var. Suyun vereceği zararı da göz önünde bulundurursak üst parçanın deforme olması hem bikininin kullanılamamasına neden olur hem de dolgunun çabucak bozulmasına ve kötü görünmesine neden olur. Kumaş ve dolgu kalitesi yüksek olan modelleri tercih etmeniz her zaman daha uzun ömürlü ve kullanışlı bir bikini seçmeniz için önemli olacaktır.

Dolgulu Bikini Modeli

Desen ve model seçimi yapmak için de vitrinlerde yer alan modelleri biraz incelemeniz gerekecek. Çünkü hazırlanan kalıplar kadar göz alıcı desenler de karar vermek konusunda sizi zorlayabilir. Hazırlanan modellerde tek renk ya da desenli olarak seçim yapabileceğiniz gibi püsküllü ya da fırfırlı olarak da seçim yapabiliyorsunuz. Bu tarz modeller daha çok havuz için uygun olabilir. Eğer havuza girmek istiyorsanız püsküllü şık bir bikini çok ideal olacaktır. Ancak plajda bir gün geçirecekseniz elbette daha rahat seçeneklerinizin olduğu desenli ve tek renk modelleri kullanmanız uygun olur.

Toparlayıcı Bikini Modelleri

Dolgulu Bikini Modeli

Sarkma sorunu yaşayan bayanların yaz aylarında daha dikkatli davranması gerektiği bir gerçek. Bu nedenle gerek kıyafet seçiminde gerekse bikini ve mayo seçiminde özen göstermek gerekiyor. Bu sorunu yaşıyorsanız yüzyılın buluşu olan toparlayıcı bikini modelleri tam sizin göre olabilir. Özellikle sarkık göğüsleri daha toplu göstermesi nedenli ile plajda rahat bir nefes almanıza yardımcı olacak olan bu tarz modeller üst parçanın daha kalın dikilmesi ile hazırlanıyor. Hazırlanan modellerde ince askılı ya da kalın askılı olarak farklı tasarımları kullanabileceğiniz gibi alt parçası farklı bir modelde hazırlanmış olan modelleri de kullanabilirsiniz.

Dolgulu Bikini Modeli

Hazırlanan toparlayıcı bikini modelleri için alt kısım ince çizgilerden çok kalın çizgiler şeklinde hazırlanıyor. Normal bikini kalıpları kullanılan bu modellerde yüksek bel yerine normal bel tercih edilmiş. Bu da sizi zayıf göstermek ve şık bir görüntü oluşturmak için ideal olabilir. Bunun dışında özellikle üst kısmın göğüsleri daha kapatıcı olarak hazırlanması toparlayıcı bikini modelleri ve tasarımlarının bayanlar arasında çok sevilmesini sağlıyor. Göğüs sarkması sorunu olan bayanların kullanabileceği bir model olduğu gibi üst bedeni çok büyük olan bayanların da kullanabileceği bir model olabilir. Bu sayede daha düz ve orantılı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Rengarenk tasarımların kullanıldığı modellerde son zamanların en çok sevilen neon renklerini tercih edebileceğiniz gibi tek renk toprak renklerini de kullanabilirsiniz.