Birini Kendinize Aşık Etmenin 4 Yolu

Birini kendine aşık etmek istiyorsanız en önemli yollardan biri de kendinizdir. Kendinize olan güveniniz cesaretiniz ve kendinizi sevmeniz ile tam olduğunuz anlaşılır.


Birini Kendinize Aşık Etmenin 4 Yolu

Hayatın da biri olmasını isteyenlerin aşk yaşamak isteyenlerin birinin ona aşık olmasını isteyenlerin başvurduğu genel kural marka giyinmek süslü püslü gezmek farklı farklı giyinmek gibi yollardan geçtiğini görüyoruz. Aşık olmasını istediğiniz kişi için bunları yapmak oldukça sıkıcı ve saçma bir şeydir. Çünkü bunların hepsi gelip geçici şeylerdir ve bu mantık ile yüründüğü zaman birini kendinize âşık etseniz bile illaki gider.

Bu şekilde değil de birinin değerlerini çözmeye çalışarak ve yoldan yürüyerek gittiğimiz de onun kalbinde yer ederiz ve uzun yıllar ve belki sonsuza kadar kalabiliriz. Birini kendine aşık etmek istiyorsanız en önemli yollardan biri de kendinizdir. Kendinize olan güveniniz cesaretiniz ve kendinizi sevmeniz ile tam olduğunuz anlaşılır. Kendinizi tam hissediyorsanız başka birini de kendinize âşık edebilirsiniz. Bu durum onun gözünde sizin çekiciliğinizi arttıracak ve belki de oda sizin gibi olmak için sizinle tanışmak isteyecek.

Merak, İlgi ve Şefkat İle Yaklaşın

Baştan çıkarmak ve birini kendinize aşık etmenin yollarından biri öncelikle o kişiyi merak etmek yolundan geçer. Merak ettiğinizi hissettirmek ve bir şeyler anlatmasını sağlamaktır. Açık uçlu sorular sormalısınız ve onu dinleyerek onunla ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz. Söylediği şeyler kadar söylemedikleriyle de ilgilenmelisiniz. Hayallerindeki olaylarını beklentilerini ve onu ait gelecek geçmiş hakkında sorular sormak için ve araştırmak için uğraşmalısınız.

Kendinize aşık edeceğiniz kişiyi cesaretlendirmeli her konuda yardım etme ve yaşamındaki eksikleri şeyleri fazla şeyleri tamamlayabileceğinizi ona gösterin. Böylece size daha yakın olacaklardır. İlgi şefkat ve sadakat ile yaptığınız bu yaklaşımlarla onu yüzde yüz şekilde kendinize alıştırabilir ve ilerleyen zamanlarda size âşık olabilir. Onu şefkat ve mutluluk konusunda bu duyguları hissettirmeyi sağlayın. İyi bir dinleyici olup onu dinlemeli fakat çok çok uzun bir şey anlatmamalısınız. Onu sıkmadan anlattıklarından detaylar da çıkararak anlatmadıklarını da çizebilirsiniz.

Doğal ve Heyecan Verici Bir Şekilde Davran

Doğal ve heyecan verici bir şekilde davranıldığı sürece aşık etme süreci daha da kısalır. Bunu sebebi ise aşkın doğallığı sevmesidir. Yapaylıktan uzak bir şekilde âşık etmek her zaman daha mantıklı bir eylemdir. Onun yanında sürekli her vakit planlanmış her vakit de alarm zil olan bir kişiyi kimse istemez. Çünkü bu kişilerin hayatlarında sürpriz diye bir şey yoktur ve oldukça sıkıcı bir hayat tarzıdır.

İletişim Kurmayı İyi Bilin

Anda kalmak ve ani yaşamak daha mantıklı olup karşıdaki kişi için daha cazip görünebilirsiniz. Ona sürekli kötü mesajlar vermek ve sürekli kötü bir olayları anlatmak oldukça can sıkıcıdır ve iletişim en önemli nokta iken sizi dinlemek istemez. Onu istemediği bir şeylere itmek istemediği şeyleri yapmak ısrarcı davranmak ve kaybetme korkusunun olduğunu ortaya vererek ipleri karşı tarafın eline verilirse oldukça zor şeyler yaşanır.

Onu Özgür Hissetmesine İzin Ver

Hayatın zorluğu ve yaşamı göz önüne gelince hiç kimse romantik anlamda ilişkisi için çok cevap vermeyi ve açıklama yapmayı sevmez. Erkeğin sizi sevmesi için onu özgür hissetmesine yardımcı olun. Çünkü onu özgür bıraktığınızda sıkmadığınızda daha rahat olacaktır ve size daha çok bağlanacaktır.  Siz yalnızca ona ait olan hayranlığınızı bir şekilde dile getirin ve o da güzellikleri sizden başkası ile yaşayamayacağını bir şekilde anlamalı. Erkekler kendi memnun oldukları özellikle aşık oldukları kadının yanını hiç kimse ile paylaşmak istemezler. Kendinize âşık etmek için kendiniz olmalı ve bazı ufak tefek şeylere dikkat etmelisiniz.