Beyaz Pantolonla Kombin Önerileri

Beyaz pantolonu kombin yapmak bazı modacılar tarafından zor olarak tarif ediliyor. Aslında bu durum çok da zor değildir. Beyaz öyle güzel bir renktir ki üstüne giyeceğiniz çoğu şeye denk olur ve tamamlar.


Beyaz Pantolonla Kombin Önerileri

Beyaz pantolon kombin önerisi dendiğinde aslında akla bir sürü çeşit gelmektedir. Beyaz pantolonu kombin yapmak bazı modacılar tarafından zor olarak tarif ediliyor. Aslında bu durum çok da zor değildir. Beyaz öyle güzel bir renktir ki üstüne giyeceğiniz çoğu şeye denk olur ve tamamlar.

Beyaz pantolonun birçok kumaş çeşidi de vardır. Bu kumaşlara bakılarak mevsimsel olarak her mevsim giyilebilir. Beyaz pantolon ile kombin yapmanızı kolaylaştırmak ve size bir fikir olmak için bu yazımızı yazıyoruz. Birçok kombin önerisi vererek sizi bu kombin derdinden kurtaracağız.

Beyaz Bol Pantolon Kombinleri

Beyaz Pantolon

Öncelikle kombin önerilerimizi mankenlerin üzerinde gördüğünüz parçaları kendi üzerinizde düşünerek kullanın. Çünkü modada en büyük yapılan yanlış kendine yakışan parçayı bulamamaktır. Beyaz pantolon kombin önerilerimizdeki manken üzerinde gördüğünüzde çok beğenebilirsiniz. Ama bu bizde de aynı duracak anlamını vermez. O yüzden her zaman için vücudunuzu tanımak ilk adımınız olsun.

Yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz kombin, beyaz kare şekillerden oluşan krep kumaş bir modeldir. Bu modeli günlük hayatınızda gayet rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu modelin üzerine görseldeki gibi rahat bir gömlek giyebilir hatta önünün birkaç düğmesini açık bırakabilirsiniz. İçinize kırık beyaz tonlarında bir atlet giyebilir ve onu gösterebilirsiniz.

Ayakkabı olarak tercihiniz beyazdan yana olursa yine çok büyük bir şıklığı yakalayabilirsiniz. Her parçanızın beyaz olması biraz renk isteyebilir ama pantolonun şekil ayrıntısı sayesinde bu eksiklik kalkıyor. Bu kombini aksesuarlarınız ile taçlandırabilir isterseniz renk katabilirsiniz. Günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabileceğiniz kombinin saçını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Beyaz Pantolon

Beyaz pantolon kombin önerilerimizde sıradaki kombin yukarıdaki görseldir. Görselde görmüş olduğunuz gibi beyaz pantolon İspanyol paça olarak kullanılmış. Üstüne de şık dekolte detaylı bir büstiyer tercih edilmiş. Beyaz pantolon kombinleri kadın için gayet şık bir kombin. Bu kombine beyaz bir bleezer ceket ekleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak da kırmızı bir stiletto tercih edersiniz.

Boynunuz boş kalacağı için görseldeki gibi bir kolye takabilir makyajınızı da kırmızı ruj ile taçlandırabilirsiniz. Saçınızı uzun ise keskin bir atkuyruğu mükemmel olacaktır.

Beyaz Pantolon

Beyaz pantolonu kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi pantolonun belden aşağı bol inen bir modeli var. Üstüne gayet günlük bir kahverengi renk kazak kullanılmış Bu renk gayet uygun olsa da diğer toprak tonlarına göre farklı tercihlerde bulunabilirsiniz. Eline almış olduğu ekose detaylı trençkot da uyumu koruyacaktır.

Beyaz pantolon kombin olan bu kombinin altına topuklu bir bot daha iyi olur çünkü pantolonun biraz toparlanması şık durur. Kazağın boğazlı olması yüzünden saçın toplu olması daha iyi olmuş. Takı olarak sade bir küpe ve şık bileklikler yeterli olur. Görselde takılan gözlükte kombini tamamlayan son dem olmuş.

Beyaz Kumaş Pantolon Kombinleri

Beyaz Pantolon

Görseldeki kumaş pantolon çeşidi birden fazla yol ile kombin edilebilir. Göbeği açık bir bağlamalı gömlek modeli çok şık durmuş. Burada gömleğin sonuna kadar ilikli olması da kombini tamamlamış. Eğer düğmeler açık olsaydı göbekte verilen dekolte bu kadar iyi durmazdı. Beyaz renk her renk ile sunulabilir, burada ise kahverengi tercih edilmiş.

Çanta ile ayakkabının uyumu korunmuş ve ayrıyeten gözlük eklenmiş. Beyaz pantolon kombin başarılı olmuş ama ayakkabı, başka bir tercihten yana kullanılabilirdi. Tek bant bir ayakkabı veya deri bir stiletto da kombine eminim çok yakışırdı.

Beyaz Ceket Beyaz Pantolon Kombinleri

Beyaz Pantolon

Beyaz ceket beyaz pantolon kombini olarak bu görseli beraber tamamlayalım. Ceketin içine göğüs dekolteli bir beyaz büstiyer giyilebilir. Gerdan boş kalacağından gümüş renkte şık bir kolye takılabilir. Ayakkabı olarak beyaz yerine ten rengi ine topuklu ve kapalı burunlu sivri bir ayakkabı olmalı.

Hatta tabanı kırmızı renkte olursa çok hoş bir detay eklenmiş olur. Saçınızı da arkaya doğru tarayarak yapıştırabilir ve parlak makyajınızla kombini tamamlayabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilir Bayan

Beyaz Pantolon

Son kombin olan bu görseldeki beyaz pantolon kombin, üstündeki puantiyeli saten bluz sayesinde eşsiz bir hava yakalamış. Pantolonun paçalarının bilekte olması da ayakkabıların da kombine dâhil olmasını sağlamış. Model burada dekoratif beyaz büyük cam boncuklu bir çanta kullanmış. Ve beyaz pantolon kombini gayet hoş bir şekilde tamamlamış.