Aslan Burçlarına Dair Her Şey; Özellikleri, Aşkları ve Meslek Seçimleri

Zodyak’ın en ateşlileri, aslan burçları özellikleri nedeniyle etraflarına ateş saçarlar. Bu burç ateş grubundandır ve özellikleri sayesinde kendini ön plana çıkarır.  Aslan burcunun yönetici gök cismi güneştir. Aslan burçları özellikle sarı ve altın tonlarında olan renklerden hoşlanırlar. Bu burçların uğurlu taşları safirdir. Aynı zamanda aslan burçlarının uğurlu sayıları 1 ve 4 numaralı sayılardır.


Aslan Burçlarına Dair Her Şey; Özellikleri, Aşkları ve Meslek Seçimleri

Zodyak’ın en ateşlileri, aslan burçları özellikleri nedeniyle etraflarına ateş saçarlar. Bu burç ateş grubundandır ve özellikleri sayesinde kendini ön plana çıkarır.  Aslan burcunun yönetici gök cismi güneştir. Aslan burçları özellikle sarı ve altın tonlarında olan renklerden hoşlanırlar. Bu burçların uğurlu taşları safirdir. Aynı zamanda aslan burçlarının uğurlu sayıları 1 ve 4 numaralı sayılardır.

Uğurlu günleriyse pazar günüdür. Aslan burçlarının en çok sevdiği şehirler arasında; Roma, Los Angeles ve Chicago şehirleri bulunmaktadır. Bu burcun uğurlu metali altındır. Ayrıca aslan burçları özellikleri itibariyle en çok Kasımpatı ve Ay Çiçeklerini severler. Bu burca sahip kişiler; Portakal, Defne, Ceviz ve Badem ağaçlarından çok hoşlanırlar. Bu özellikleri nedeniyle aslanlar, doğayı ve doğal ortamları çok sevmektedirler.

Aslan Burçları Özellikleri Kişiliklerini Nasıl Öne Çıkartır?

Aslan Burcu

Herkesin bildiği gibi Aslanlar kraldır. Aynı zamanda önderlik özellikleri de vardır. Bu özelliklerinden dolayı çevrelerinde bulunan insanların hayatlarına müdahale etmek isterler. Yani Aslanlar, başkalarının hayatlarını düzenlerler. Bu yüzden aslan burçları özellikleri çevrelerindeki insanlar için bazen can sıkıcı olabilir. Dolayısıyla çevreleri tarafından kibirli gibi görünebilirler. Aynı zamanda diğer kişiler onları her şeye karışmakla da suçlar.

Ancak bu aslana göre normal bir davranıştır. Aslanların diğer bir özelliği ise; kendi istediklerinin olması şartıdır. Çevrelerinde ne olup biterse bitsin onlar kendi istediklerini yaptırmaya uğraşırlar. Bazen bu durumlar kötü sonuçlar doğurabilir. Özellikle kendilerini eğitmemiş aslan burçları, çevrelerinde yaşayan insanlarla çatışma içerisinde girebilirler. Ancak bu durumun tam tersi de geçerlidir.

Özellikle iyi eğitim almış aslan burçları özellikleri sayesinde güler yüzlü ve başkalarına kendilerini sevdirmeyi bilirler. Zaten genel olarak bu burcu sahip kişiler sevimli ve güler yüzlü kişilerdir. Bu özellikleri dolayısıyla aslanlar, hoşgörülü insanlardır. Fakat aslanın sabrını taşırmamak gerekir. Eğer onu sabrını taşıracak bir hareket yaptıysanız çok sert bir şekilde tepki görebilirsiniz.

Aslan Burçları Özellikleri Nedeniyle Aslan Gibi Mi Görünür?

Aslan Burcu

Her burç türünde olduğu gibi aslanlarda da belirli fiziksel özellikler bulunmaktadır. Aslan burçları, genelde uzun boylu insanlardır. Bu insanların da kemikleri genellikle kalındır. Ayrıca aslan burçları yapılıdır. Dolayısıyla geniş omuzlara ve gelişmiş el-kol kaslarına sahiplerdir. Yani kısacası aslan burcu özellikleri maddeler halinde saymakla bitmez.

Ayrıca bu insanlar, genellikle açık pembe bir tene sahiptirler. Aslan burcu olan bu insanların yüzleri ise; büyük ve yuvarlaktır. Gözleri ön plandadır. Özellikle aslan burcu kadınları saçlarını çok severler. Bunlara ek olarak aslan burçları dış görünüşlerine önem verirler. Bu durum aslan burçları özellikleri taşıyan çoğu insan için geçerlidir.

Aslan Kadını Özellikleri ve Dahası

Aslan Burcu

Aslan burcu kadını için sıcakkanlı ve cana yakın olduğu söylenebilir. Bu burca sahip kişiler aslan burçları özellikleri nedeniyle duygularını açıkça gösterirler. Bu durum aslanların aşk hayatlarında da geçerlidir. Eğer aslan kadını bir avı pençesine geçirmişse iş bitmiştir. Bu kadınlar âşık oldukları kişileri asla bırakmazlar. Ayrıca aşkları ile onların arasına giren şeyleri de ortadan kaldırılmasını çok iyi bilirler.

Aslan burçları için cinsellikte çok önemlidir. Özellikle bu burca sahip kadınlar hiçbir zaman kendi isteklerini belli etmekten kaçınmazlar.  Ayrıca cinsel yaşamlarında ön planda tutarlar. Özellikle aslan burcu özellikleri kadın bireylerde çok daha sık görülür. Bu yüzden yatak odasında tam bir vahşi kediye dönüşürler. Aslan burcuyla bir ilişki içerisindeyseniz pençelerine dikkat etmelisiniz.

Ayrıca Aslan burçları bütün ilişkilerinde Öncü bir rol oynamak ister. Çünkü karakteri böyledir. Aslan liderdir ve aynı zamanda kısıtlamaları kaldıramaz. Bu kadınlar genellikle özgür yapılı bireylerdir. Ancak bu durum bazen can sıkıcı olabilir. Bazı durumlarda aslan burçları üstlerine vazife olmayan işlere burunlarını sokarlar. Bu durumlar onların aslan burçları özellikleri sebebiyle gelişebilir.  

Aslan Kadınları İçin Hediye Seçimi Nasıl Olmalı

Aslan Burcu

Aslanlar için güç ve gösteriş her şeydir. Bu yüzden bu kadınlar, genellikle parlak olan şeyleri severler. Aynı zamanda kendi saçlarını sevdikleri için özellikle altın rengi saç modelleri hoşlarına gider. Birçok aslan kadınının, gücü sevdiği için temsil yeteneği yüksektir. Ayrıca kendilerine alınan hediyelerinde yüksek temsil özelliğine sahip olmasını isterler.

Ayrıca bu Kadınlar kendi yaşadıkları ortama da değer verirler. Bu durum yine onların aslan burçları özellikleri taşımalarıyla açıklanabilir.  Bu yüzden evlerinin her metresini tasarlamaya bayılırlar. O yüzden düzen işini bir aslana bırakmak en iyisidir. Ayrıca kendi kurdukları düzenin değişmesini de sevmezler. Bu yüzden bir aslanın mağarasını karıştırmamanız gerekmektedir.

Aslan kadınının gösterili şeylerden hoşlandığını söylemiştik. Bu insanlar aynı zamanda lükse de düşkündür. Bu yüzden gösterişli mücevherler ve pırlantalar onlar için olmazsa olmazdır. Bu özellikleri, bu kadınların aslan burçları özellikleri taşımalarıyla uyumludur. Buradan çıkartılacak ders; kıymetli taşlar ve elmaslar bir aslan kadınını etkilemenin temel yollarıdır.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Bize Ne Anlatıyor?

Aslan Burcu

Aslanların doğada tam bir kral olduğunu söylemiştik. Zaten aslan erkekleri de tam bu tanıma uyan erkeklerdir.  Bu erkekler kendilerine kral gibi muamele edilmesini isterler. Bu istekleri, onların özsaygılarının yüksek olduğunu gösterir. Aynı zamanda aslan erkeği iltifat almayı da çok sever. Çünkü aslan burcu özellikleri erkek bireylerde bu şekilde ortaya çıkar.

Bu erkekler, sevdiklerinin yanında güven duymak isterler. İltifat da onların güvende hissetmesinin bir yoludur. Bu yüzden aslan erkeği çevresi tarafından övülmeye ihtiyaç duyar. Cinsellik de bu konular arasındadır.  Özellikle aslan erkeği için cinsellik konusu son derece önemlidir. Çünkü bu erkekler için cinsellik kendini ifade etme sanatıdır. Bu yüzden aslanlar, kalabalık bir ortamda partnerlerine kendini ifade etmek isteyebilirler.

Aslan burcu erkeğinin ilişkilerde de öne çıkan özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi de süslü iltifatlardır. Ancak bu iltifatlar ne yazık ki uzun sürmez. Çünkü bu durum belirli bir süre sonra aslanın ilgisini kaybetmesiyle sonuçlanır.  Aslan erkeğini kendinize çekmek istiyorsanız onu övmek zorundasınız. Çünkü bu erkekler aslan burçları özellikleri yüzünden tam bir iltifat manyaklarıdır.

Erkek Bir Aslana Hediye Olarak Ne Alınmalı?

Aslan Burcu

Aslan erkeği her yerde kendini ön planda tutar. Bu yüzden bu erkekler, hayatlarında hissedilmeyi severler. Aynı zamanda neşelerini ve hayat sevinçlerini de etraflarındaki insanlarla paylaşmayı severler. Bu yüzden çevreleri ile sıkı bir iletişimleri vardır. Bu iletişimde güven duygusunun oluşmasına neden olur. Bu güven duygusunun neden aslan burçları özellikleri taşımalarıdır.

Bu yüzden onlar da aslan kadınları gibi kendilerini ön plana tutacakları hediyeler almanız gerekir. Bu erkekler, aslan kadınlarından farklı olarak güzel bir yemeği de tercih edebilirler. Bu yemek, onlar için güzel bir anı olarak kalacaktır. Ancak bu yemek basit olmamalıdır. Böyle bir durumda daha önce gitmediği bir yere gitmesi aslan erkeği için çok önemlidir.

Ayrıca bu erkekler kadınlar gibi gösterişlidir. Bu yüzden de dış görüşlerini çok önem verirler. Dolayısıyla bu erkeklere saç bakım ürünleri ve tıraş ürünleri gibi hediyeler de alabilirsiniz. Bu hediyeler aslanın yelesini kabartacaktır. Sonuç olarak aslan da size güven duyacaktır. Bu durumlar aslan burçları özellikleri görülen çoğu insan için geçerlidir. 

Aslan Burçları Özellikleri Açısından Hangi Burçlarla Anlaşır?

Aslan Burcu

Aslan burçları; yay, koç ve ikizler burçlarıyla çok iyi anlaşırlar.  Özellikle yay, aslan için iyi bir seçimdir. Çünkü her iki burçta eğlenceli ve dinamik burçlardır. Her iki burç da aynı zamanda özgürlüğü ve macerayı çok severler. Bu yüzden aslan burçları özellikleri dolayısıyla yaylarla iyi anlaşacakları söylenebilir. Ayrıca bu iki burç arasındaki çekim de yüksektir.

Koç burcu ve aslan burcunun da görüşleri birbirine çok benzer. Her ikisi de hayata tutkulu bir şekilde bakarlar. Her ikisi de biraz bencildir ama partnerlerine saygı duymaya özen gösterirler. Bu saygı duyma durumu kalıcı olduğu müddetçe insanlarla aralarında bir problem yaşamazlar. Ayrıca her iki burç içinde ilişki de cinsellik ön plandadır.  Bu yüzden herhangi bir problem yaşamayacaklardır.

İkizler burcu da aslan burcu kadar hayata coşku ve zevkle tutunur. Bu iki burç, farklı noktalarda dursalar da birbirlerini dengelerler. Bu durum aslan burçları özellikleri açısından uyumludur. İkizlerin eğlence anlayışı aslanı çeker. Ayrıca aslanın macera anlayışı da aralarındaki uyum için hayati bir önem taşır. Bu yüzden birlikte oldukları zaman harika vakit geçirirler.

Aslan Burçları Pençelerini Hangi Burçlara Gösterir?

Aslan Burcu

Aslan burçları; oğlak, boğa ve akrep burçları ile anlaşamazlar. Özellikle oğlaklarla burç uyumları çok düşüktür. Çünkü her iki buçukta çok az konuda anlaşma sağlayabilir. Ayrıca oğlakların hayal güçlerinin eksikliği aslanların canını sıkacaktır. Buna karşılık, aslanların hayata karşı tutumu oğlakların hoşuna gitmeyecektir. Konu seks olduğu zaman da bu iki burç zıt kutuplarda durdukları için anlaşamayacaktır.

Boğa burcu ile aslan burcu özellikle maddi konularda sorun yaşar boğanın tutumlu oluşu aslanın hoşuna gitmeyecektir. Çünkü aslan burçları özellikleri nedeniyle para harcamayı severler. Ayrıca bu iki burcunda birbirlerine gösterdiği sevgi biçimi farklıdır. Boğa, aslana hayranlık duymazken aslan burcu da ona gerekli teslimiyeti vermez. Bu yüzden bu ilişki kısa süreli olacaktır.

Akrep burcu da diğer iki buçuk kadar aslanlarla uyumsuzdur. Çünkü bu iki burcun da son derece güçlü kişilikleri vardır. Bundan dolayı da birbirlerine üstünlük kuramazlar ve birlikte olmayı beceremezler. Ayrıca aslanlar, Akreplerin kıskançlığına dayanamaz. Bu durum aslan burçları özellikleri açısından sorun teşkil etmektedir.  Bu yüzden bu iki boş arasında ortak nokta yoktur da denebilir.

Aslan Burcu Yorumu ve Aslanlar İçin Meslek Seçimi

Aslan Burcu

Aslan burçlarının hayata enerjik baktığını söylemiştik. Bu yüzden, bu insanlar çoğu zaman diğer insanlardan daha ön planda olan insanlardır. Ayrıca bu burca sahip olan insanlar yaratıcı insanlardır. Bu yüzden aslanlar bağlandıkları meslekte tam bir işkolik olurlar. Bu duruma uygun birçok meslek bulunmaktadır. Bunlar; profesyonel sporcu, mimar, oyuncu, cerrah ve avukatlık gibi mesleklerdir.

Sonuç olarak eğer bir aslanla birlikteyseniz onun suyuna gitmeniz gerekir. Yoksa bir pençe darbesi alabilirsiniz. Bunun sebebi aslanların doğaları gereği vahşi olmalarıdır. Bu durumu, aslan burçları özellikleri hakkında bilgi sahibi olan insanlar daha iyi anlayacaklardır. Bu yüzden aslanlar hakkında bilgi edinmek önemlidir.