2021 Yaz Mayo Trendleri

2021 mayo trendleri, yaz geldiğinden bu yana tatile giden ve gitmeyi düşünen her kadının araştırdığı bir sorudur. Herkesin kendine göre bir tarzı vardır, bu yıl mayo bulmakta zorlanıyor ve hangi mayolar trend diye merak ediyorsanız sizin için küçük bir araştırma yaptık. Yazımızı okuyarak tercihleri göz önünde bulundurabilirsiniz.


2021 Yaz Mayo Trendleri

2021 Mayo Trendleri ile Sahilde Göz Kamaştırın

Hem cıvıl cıvıl renkler sevenlerin hem de sadeliği savunanların görüşlerini düşünerek bu listeyi hazırlamış bulunmaktayız. Yazın bu güzel enerjisi mayolara nasıl yansımış, bu yılın trendleri neymiş gelin birlikte inceleyelim.

1 – Tek Parça Mayolar

Bu yazın yıldızı olan tek parça mayolar diğer ismiyle cut – out diye bilinen bu mayolar, tek parça sevenler için harika bir tercih olacaktır. Hem eğlenceli hem ilginç bir tarzı olan bu mayoları pantolonla da kombinleyebilirsiniz.

2 – Mikro İp

2021 yazında üçgen olan bikinilerin ipleri geçen yıllara göre daha ince, daha çok bronzlaşmayı sevenler için bu ince ipler oldukça yararlı olacaktır. Özellikle de neon renkler tercih ederseniz mayonuzla sahillerde göz kamaştırırsınız, neon ve bronz ten harika bir görüntü sunar denemenizi tavsiye ederiz.

3 – Parlak

Bu yaz tatil planınıza parlak ve metalik olan mayoları dahil edebilirsiniz, güneşte parıl parıl parlayan bu kumaşlar teninizde oldukça güzel duracaktır. Ayrıca bu sene plajlarda da sıkça göreceğimiz parçalardandır parlak mayolar, adından da anlaşıldığı üzere sahillerde parlamaya hazır olun!

4 – Hayvan Deseni

2021 mayo trendleri olarak bilinen bir diğer mayo ise hayvan desenli olanlardır. Hayvan desenleri bu yıl oldukça moda, kaplan ve zebra baskısı bu yıl sahillerde fazlasıyla boy gösterecektir. Kıvrımlı bir vücudunuz varsa bu mayo modelini mutlaka tercih etmenizi öneririz, emin olun çok yakışacaktır size.

5 – Floral

Her kadın çiçek sever, çiçeğin kendisini, çiçekli elbiseleri sevmeyen yoktur sanırım. O güzelim çiçekler bu yıl da plajlara indi, floral bikini ve mayo giyerek tropikal bir hava ile sahillerde dolaşabilirsiniz. Çiçekli mayolarınız ile yazınız güzelleşsin ve içiniz açılsın.

6 – Siyah

Siyah renk mayo 2021 mayo trendleri arasında yerini almaktadır. Siyah her zaman asil ve şık duran bir renktir herkes tarafından sevilir, mayo ve bikinilerde de oldukça sık tercih edilen bir renktir ancak bu yıl bu talep biraz daha artmıştır. Hem siyah hem de koyu renk mayoları bu yaz plajlarda fazlasıyla göreceğiz siz de dolabınız da bir tane bulundurun deriz.

7 – Neon

Neon renkler yazın çokça tercih edilen renklerdir, hem makyajda hem kıyafetlerde hem manikür de şimdi de mayolarda. 2021 yazında neon mayo ve bikinilerle sıkça karşılaşacağız, bu mayolar ayrıca modacıların da kalbini çoktan fethetmiştir. Parlak ve neon renkli mayoları eminiz siz de çok seveceksiniz, turuncu, açık yeşil gibi renkleri bu yaz tercih edebilirsiniz.

8 – Yüksek Bel

2021 mayo trendleri arasında yüksek bel mayo da bulunmaktadır, önceden beri sıkça tercih edilen bu mayo modeli bu sene de fazlasıyla tercih edilmiştir. Bütün vücut tiplerine olmasıyla da sevilen yüksek bel mayolar vücudu güzelce sarıp şekillendirmesiyle de bilinmektedir. Bu mayo sayesinde Retro tarzı sahillere ve plajlara da taşıyabilirsiniz.

9 – Işıldayan Kumaş

Güneşte parlayıp, ışıldayan bu özel kumaşlarla üretilmiş mayolar 2021 yazının öne çıkanlarından biri olmuştur. Yazın başlangıcı olan ilkbahar aylarından itibaren çok satan ve beğenilen ışıldayan mayolar fazlasıyla popüler olmuştur. Bunun sebebini lüks görünüşüne ve benzersiz dokusuna bağlıyoruz.

10 – Püsküllü Bikini

2021 mayo trendleri listesinde püsküllü bikini ve mayolarda yerini almıştır. Püskülle ve iplikle süslenmiş mayolar size çok farklı bir hava katacaktır, şık ve verdiği dişi görünümle görenleri etkileyen bu modeller fazlasıyla tercih edilmektedir. Bazı mayolar iplik ve püskülün yanı sıra mücevher ve aksesuar ile desteklenmiş ve ortaya harika bir görünüm çıkarılmıştır.

11 – Dantelli Mayolar

Bir diğer önereceğimiz mayo ise dantel ve düğme ile tasarlanmış mayolardır. Bu yaz sezonunun oldukça başarılı bir parçası olarak görülen bu mayolar, bant ve dar şeritler ile bezenmiştir. Kondurulan ip detayı da popülerliğine katkı da bulunmuştur. Bu mayoları tercih ettiğiniz taktirde gözlerin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz.

12 – Hafif Kollu

2021 mayo trendleri arasında hafif kollular da bulunmaktadır, kol detayları hem hoş hem de sevimli duran bu mayo ve bikiniler daha çok yaşı genç olanların tercih ettiği bir tarzdır. Ama siz benim ruhum genç diyorsanız tabi ki de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz :).

13 – Asimetrik Mayolar

2021 yazında öne çıkan mayo trendlerinden biri ise asimetrik mayolardır, modacıların da fazlasıyla beğendiği bu model tercih edildiği taktirde üzerinizde şık ve güzel duracaktır. Asimetrik olmasının yanı sıra, fiyonk detayı da içeren bu mayolar daha çok pastel renklerde tercih ediliyorlar. Bunların yanı sıra bu yaz tek omuzlu mayolarda oldukça popüler.