2021 Takı Trendleri - En İyi Takı Modelleri

Hem kadınların hem de erkeklerin kıyafetlerini tamamlamak ve daha şık bir görünüme ulaşmak için bazı takılara ihtiyaçları vardır. Bayanlar için bu takılar kolye, küpe, bilezik, bileklik, saat gibi aksesuarlar olurken erkekler için en çok tercih edilen takılar kol düğmeleri, saatler ve yüzükler olmaktadır.


2021 Takı Trendleri - En İyi Takı Modelleri

Hem kadınların hem de erkeklerin kıyafetlerini tamamlamak ve daha şık bir görünüme ulaşmak için bazı takılara ihtiyaçları vardır. Bayanlar için bu takılar kolye, küpe, bilezik, bileklik, saat gibi aksesuarlar olurken erkekler için en çok tercih edilen takılar kol düğmeleri, saatler ve yüzükler olmaktadır.

Kıyafetlerde olduğu gibi takılarda da her sezon farklılaşan modeller yer almaktadır. Takı modelleri modasında neler mi var? Kadınların sıklıkla kullandıkları takılarda özellikle kolyelerde farklı birçok tasarım yeni sezon takılar arasında sizlere sunulmaktadır. Takı modelleri modasına kolyelerle başlayalım o halde. Kadınların şık kıyafetlerini tamamlayacak olan bu şık aksesuarlarda yeni sezonda özellikle boncuk kolyeler sizleri bekliyor. Boncuk kolyeleri hem gündelik olarak hem de abiye kıyafetleriniz için kullanabilir ve daha şık bir kombin yapabilirsiniz.

Takı modelleri modasında sadece boncuk takılardan bahsetmek olmaz. Kadınların severek kullandıkları altın takılardan da bahsedelim. Altın takılar arasında özellikle zarif ve ince işlemeli olan kolye, bilezik ve küpeler yeni sezonun modası. Hem kadınların hem de erkeklerin kullandığı yüzüklerde de takı modelleri modası bulunmaktadır. Özellikle nişan ve düğün yüzüklerinde birbirini tamamlayan eşli yüzükler oldukça moda. Takı modelleri modasında sınırsız sayıda takı sizlerin şıklığını taçlandırmak için sizlere sunuluyor. Bu seçenekler arasında siz de hem renk olarak hem de konsept olarak kıyafetinizle en iyi uyumu sağlayan takıyı kullanabilirsiniz.

Örgü Takı Modelleri

Örgü Takı Modelleri

Kadınların sıklıkla kullandığı takılarda birçok farklı model yer almaktadır. Bu modeller arasında en fazla çeşitliliği kolyelerde gözlemliyoruz. Kolyelerde yer alan çeşitlilikte farklı birçok tasarım da bulunmaktadır. Kadınlar tarafından sıklıkla olmasa da tercih edilen kolyeler arasında örgü takı modelleri de yer almaktadır. Farklı bir giyim tarzına sahip olan kadınlar bu farklı ve şık olan örgü takı modellerini tercih edebilirler. 

Kadınların her daim kullandıkları ve şık görünümlerine olumlu katkı sağlayan takılar arasında yer alan kolyelerde farklı işleme ve tasarımları bulmak mümkün. Bu tasarımlar arasında el emeği göz nuru olan ve her kıyafetinizle kolaylıkla uyum sağlayabilen örgü takı modelleri tam da size hitap ediyor. Dekolteli kıyafetleriniz için veya şık yaka detayları olan elbiseleriniz için bu şık ve oldukça farklı olan takıları kullanabilirsiniz. Örgü takı modelleri arasında kolyeler kadar renkli bileklikler de yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında bilekleri farklı renklerde bilekliklerle donatmak hem şık hem de havalı bir görünüm oluşturmaktadır. Bu bileklik modellerinde örgü takı modelleri arasında yer alan işlemeli ve boncuklu takıları tercih edebilirsiniz. İsteyenler için ince isteyenler için kalın örgü takı modelleri arasında giyeceğiniz her kıyafete uyum sağlayabilecek farklı tasarımları bulabilirsiniz. Üstelik internette yer alan anlatım videolarını takip ederek siz de kendinize örgü takılar tasarlayabilir ve istediğiniz modeli uygun maliyete yapabilirsiniz.

Taşlı Takılar

Taşlı Takı Modelleri

Takıp takıştırmayı seven kadınlar özellikle kullandıkları takılarda taş detaylarına önem verirler. Bunu kadınlar için apayrı bir yere sahip olan tek taş yüzüklerden de anlayabiliriz. Her kadın kullandığı aksesuarlarda değerli taşları kullanmayı ister. Her bütçeye hitap eden taşlı takılar sizlerin daha şık bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.

Taşlı takılar özellikle ileri yaşlardaki kadınlar tarafından daha sık kullanılmaktadır. Gençler genellikle gösteriş kısmını daha arka planda tutmaktadırlar. Yaşı ne olursa olsun her kadının taşlı takısı olur. Bu bir yüzük de olabilir şık bir küpe de olabilir. Taşlı takılar arasında özellikle kolyeler oldukça dikkat çekici. Değerli taşlarla bezeli o ihtişamlı kolyeleri kim sergilemek istemez ki. Birçok kadın bu değerli kolyelere iç geçirerek bakmaktadır. Zümrüt, yakut, pırlanta gibi daha birçok farklı değerli taşları sevdiğiniz takı modellerinde bulabilirsiniz. Taşlı takılara sıklıkla rastladığımız yüzükler de bu değerli taşlardan nasibini alıyor. İhtişamın ve zarafetin göstergesi olan zümrüt veya pırlanta yüzükler her kadını kendisine aşık edebilir.

Taşlı takılar genellikle özel davetlerde ve özel organizasyonlarda kullanılmaktadır. Şık abiye elbiselerin en güzel tamamlayıcısı olan taşlı takılarda birçok farklı ve özel tasarım bulunmaktadır. Kuyumcuların vitrinlerini süsleyen bu değerli takılardan almaya bütçesi yetmeyenler için ise imitasyon takı sektörü yardımcı oluyor. Taşlı takıları çok seviyorsanız fakat maddi durumunuz elvermiyorsa siz de imitasyon takı modellerini tercih edebilirsiniz.