14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri Nelerdir?

Sevgililer Günü Hediyeleri almayı planladığımız zaman en yaratıcı fikirleri üretmeye çalışır ve de bize de en yaratıcı fikirler düşünülerek hediyeler alınsın isteriz.


14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri Nelerdir?

Sevgililer Günü Hediyesi hemen hemen herkesin en çok üzerine düşündüğü ve fikir arayışlarında olduğu bir konudur. Düşünmeye araştırmaya ve de soruşturmaya aylar önceden başlarız. Sanki bizim bulduğumuz hediyeler hep en kötüsüymüş de başkalarının önerileri ve aldıkları daha iyi olacakmış gibi hissederiz.

Aslında bunu düşünmemize sebep olan nokta o büyük yere göğe sığdıramadığınız ama yârin gülüşüne sığdırdığınız sevginiz değil midir? Hediye en çok yârin yanağında ki gamze ya da yanağımıza kondurduğu buse değil midir? Ama madem yüzyıllardır süre gelmiş bir âdet haline dönüşmüş 14 Şubat günü de yâri sevindirmek farz değil midir?

Sevgililer günü antik roma dönemine kadar uzanan her yer de farklı hikâyelerin paylaşıldığı ama yıllardır tüm dünyada kutlanılan ve aslında ticaretin canlanmasına ve sevgililerin günü birlik birbirlerine minnet gösterisi olarak hediye sundukları güne dönüşmüştür.

Bizler de bugün sizler için sevgililer günü hediyesi araştırmaları yaptık. Sizlere alabileceğiniz tüm hediye türlerini sırasıyla anlatacağız. Kadına ne alınır? Erkeğe ne alınır? Gibi tüm sorularınızın cevaplarını almaya hazır mısınız?

14 Şubat Hediye Önerileri?

Sevgililer günü yaklaştığı zamanlar da her yer de pelüş oyuncaklar, kırmızı güller alınacak hediye kutuları renk renk sokakları ve dükkânları süslemektedir. Peki, siz sevgilinize ne alacağınıza karar verebildiniz mi? Veremediyseniz ya da henüz emin değilseniz gelin sevgililer günü hediyelerine beraber karar verelim.

Sevgiliniz en çok neyi sever?  Sevgilinize Sevgililer günü hediyesi pelüş oyuncak alsanız nasıl bir tepki verir? Sanırım biraz demode fikirlerden gidiyoruz. Artık birçok hediye çeşidinin olduğu bir zaman da sevgililer günü hediyesi bulamayışımız biraz garip olur. Ve maalesef kadınları sana layık hiçbir şey bulamadım diyip sakinleştiremeyiz. O zaman hemen önerilere göz atma hediyenize karar verme zamanı.

Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü Hediyeleri almayı planladığımız zaman en yaratıcı fikirleri üretmeye çalışır ve de bize de en yaratıcı fikirler düşünülerek hediyeler alınsın isteriz. O kadar şanslısınız ki artık nette bile birçok e-ticaret sitesinden yaratıcı hediye önerileri ya da ürünleri bulabilirsiniz.

Son zamanların en trend hediyeleri arasında “yıldız haritası tablosu” yer almaktadır. Sevgilinizin ya da eşinizin doğduğu gün gökyüzünde bulunan yıldızların haritası tasarlanıyor tablo üzerine işleniyor, daha anlamlı çok az şey bulabilirsiniz. Bu tarz farklı gökyüzü tablolarına sevgililer günü hediyesi trendyol aracılığı ile ulaşma şansınız çok kolay. Özel yazılarınızı ve resimlerinizi de ekletebileceğiniz bu tablo hediye edilen herkesi mutlu edecektir.

Sevgililer Günü Hediyesi Bayan İçin Ne Alınır?

Sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınmalıdır? En çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Özellikle ülkemiz de sevgililer günü sadece kadına hediye almak için varmış gibi lanse edilse de durum böyle değildir. Hem erkek hem de kadın bugünü beraber paylaşmakta ve hediyeleri de karşılıklı almalılardır.

Sevgililer Günü Hediyesi için uygun olabilecek birçok seçenek bulunmaktadır. Ama bunun için sizler öncelikle sevgilinizin veya eşinizin tarzının ne olduğunu ne gibi hediyelerden hoşlanılacağını ya da nelere ilgisi olduğunu bilmeniz gerekir. Takı seviyor ise tektaş pırlanta alabileceğiniz gibi inci kolye, harf kolye, desenli kolye gibi birçok takı seçeneğine ulaşabilirsiniz. Çiçek seviyorsa en çok sevdiği çiçeği ona hediye alabilirsiniz. Ya da kadınların en çok sevdiği minik teraryumlardan bir tane hediye edebilirsiniz. Sevdiği tür de bir kitap alabileceğiniz gibi doğaya adına bağış yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi Kadın İçin Fikirler

Sevgililer günü hediye önerileri arasında pelüş oyuncak türleri, müzik kutuları, kar küreleri, parfüm ve resimli kanvas tablolar seçenekleriniz arasında yer alabilir. Sevgililer Günü Hediyesi için bir türlü karar veremiyorsanız ona özel bir kutu oluşturabilir ve sevdiği her şeyden içerisine koyabilirsiniz. Küçük notlar ile kutunuzu süsleyebilir sevginizi mektup veya bir şiir ile anlatabilirsiniz. Ama mutlaka bir tane de kendi resminizi eklemeyi unutmayın ne de olsa en çok sevdiği sizsinizdir.

Sevgililer Günü Hediyesi Kolye

14 Şubat sevgililer günü hediyesi için kolye almaya karar verdi iseniz en çok dikkat etmeniz gereken husus kolyelerin taşıdığı anlamlardır. Figürler her zaman kadınların dikkatini çekmekte ve anlamları olup olmadığını araştırmaktadırlar. Güçlü bir karaktere sahip ise sevgiliniz ona bir Anka kuşu kolyesi alabilir ya da tutkulu bir âşık iseniz de lotus çiçeği kolyesi tercih edebilirsiniz.

Eğer hayatınızı birlikte beraberce sürdürmeyi istiyorsanız da hayat ağacı kolyesi alarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgililer Günü Hediyesi nadir bulunan eşyalarla değil sizin güzel kalpleriniz ile gerçekleşecek bir olgudur. En özeli en güzeli olsun derken sakin ipin ucunu kaçırmayınız. Birbirinizi sevmek senede bir hediye almaktan daha önemlidir. Bunu aklınızdan çıkartmadan sevgilinizi mutlu edecek hediyelerden almanız ya da kendi ellerinizle hazırlamanız onu yeterince mutlu edecektir.

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin Fikirler

Sevgililer Günü Hediyesi için en çok zorlananlar kadınlar olmalı erkeklere alınabilecek ürün çeşitliliği maalesef ki çok az. Bu sebeple kadınlar hediye araştırmalarına daha önce zamanlar da başlamakta ve bir türlü karar verememektedir. Öncelikle eşiniz ya da sevgiliniz ne tarz şeyleri sevmekte onu oturup düşünmelisiniz.

Aşırı spor tutkusu varsa imzalı veya orijinal bir spor forması almanız ona verebileceğiniz en güzel hediye olacaktır. Giyim kuşam üzerine çok düşkün bir insan ise sevebileceği tarzlarda kıyafetler alabilirsiniz. Aksesuar çok kullanan biri ise çeşitli modern aksesuarlar alabilir baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bunun gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Siz öncelikle sevgilinizin ne tarz zevkleri olduğunu düşünmeli ve hediyeye öyle karar vermelisiniz.

14 Şubat Hediyeleri Erkek

Sevgililer Günü Hediyesi için erkeklere alabileceğiniz ve en çok tercih edilen ürün kol saatleridir. Erkeklerin sıklıkla kullandığı aksesuar kol saatidir. Şık ve onun zevkine yakışır bir saat tercihi yapmanız durumunda çok mutlu olacağı aşikârdır.  Cüzdan kullanmayı seven bir sevgiliniz var ise isim yazılı deri cüzdan da hediye edebilme durumunuz söz konusudur. Bu tarz hediyeleri özel hazırlanmış kutuları ile çiçek sepeti sevgililer günü erkek hediyesi bölümünde bulabilir çeşitli notlar ile de kutularınızı süsleyebilirsiniz.

Erkeğe Hediye | Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi arayışlarında çok geç kalmamanızı önermekteyiz. Son ana kalan hediyelerin yetişme olasılığı da yoğunluktan dolayı azalmaktadır. Zor duruma düşmemek için mümkün mertebe bir hafta önceden hediyelerinizi temin etmiş olmanız gerekmektedir.  Hala ne alacağına karar veremeyen kadınlardansanız gözlük aksesuarı alarak sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.

İşi gereği kalem ile çok ilgilenen biri ise isim yazılı dolma kalem hediye edebileceğiniz gibi özel yapım tespihlerden de hediye alarak onu mutlu edebilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi hediyenizi mutlaka önceden hazır etmelisiniz son ana bırakılan işler de hep bir problem çıkmaktadır.

Sevgililer günü hediyesi aynı gün teslim edebilecek bir yer de bulamayacağınıza göre 14 Şubat sevgililer gününü üzgün geçirmemek adına kararınızı erkenden verip hemen hediyenizi yaptırmanız önem arz etmektedir.